سقف کشسان هتل و مراکز اقامتی :

توجه به دکوراسیون داخلی در تمامی مراکز تجاری و تفریحی امری بسیار مهم و حیاتی است.

هتل ها جزو اماکن تجاری هستند که نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی آن ها در جلب نظر مشتریان، نقش پر رنگی دارد.

در امر دکوراسیون داخلی هتل ها توجه به تمامی زوایا و قسمت های محیط اعم از لوازم پذیرایی و نحوه چینش آن ها، مبلمان، پرده ها، دیوارها و دکوراسیون سقف بسیار مهم است.

به همین دلیل، یک مدیر موفق، هیچ قسمتی از هتل خود را بدون دکوراسیون مناسب رها نمی کند. ما استفاده از سقف کشسان در دکوراسیون داخلی هتل ها را به شما پیشنهاد می کنیم.

دکوراسیون سقف هتل ها، به دلیل وسعت آن، از قسمت هایی است که در نگاه اول توجه بیننده را به خود جلب می کند. به همین دلیل نصب سقف مناسب، تناسب آن با کاربری محیط و سیستم نورپردازی استفاده شده در آن زیبایی دکوراسیون سقف را دو چندان می کند.

سقف کشسان هتل

سقف کشسان لابل انتخابی استثنایی برای لابی هتل ها

می توان از انواع سقف های کاذب در طراحی سقف لابی، سالن اجتماعات، رستوران، کافی شاپ، استخر و مراکز تفریحی هتل ها استفاده کرد. وقتی از لابی هتل حرف می زنیم، فضایی را متصور می شویم که نمادی از استقبال و خوشامدگویی به مهمانان است.

به همین دلیل استفاده از سقف کشسان (سقف کششی)، شکوه و جلوه ای ویژه به این قسمت از هتل می بخشد. با استفاده از سقف کشسان لابل می توان جلوه ای خیره کننده به ورودی هتل بخشید و مهمانان را از بدو ورود شگفت زده کرد.

سقف کشسان هتل

استراحت زیر آسمانی پر از ستاره، لذتی همراه با آرامش

نصب سقف کششی لابل در رستوران ، کافی شاپ و اتاق های هتل به آسانی می تواند محیط هتل شما را به محیطی متمایز با سایر هتل ها تبدیل کند. شما می توانید با نصب سقف کششی لابل در رستوران و کافی شاپ هتل خود، خوردن و آشامیدن را به تجربه ای حیرت انگیز زیر آسمان ابری و بهاری تبدیل کنید. این زیبایی، به کیفیت خدمات و رضایت مشتریان هتل ها می انجامد و حضور در هتل شما را تبدیل به تجربه ای به یاد ماندنی و متفاوت برای مشتریانتان می کند.

از مزیت های سقف کشسان هتل می توان به قابلیت هایی همچون پوشش دهانه های بزرگ و مساحت های بالا بصورت یکپارچه و قابلیت پخش نور یکدست و نورگذر بودن را بیان کرد. همچنین این متریال به راحتی در طرح های مختلف چاپ و استفاده می شود که به‌ خودی خود دست شما را برای ایجاد یک دکوراسیون متفاوت نسبت به رقبای دیگر باز میگذارد.

همان طور که خدمتتان توضیح داده شد کشسان خود دارای دسته بندی های متعددی است مانند کشسان ترنسپرنت، کشسان چاپی، کشسان کهکشانی، کشسان فیبر نوری، کشسان با لاین نوری و… هر کدام از این سبک  میتواند بخوبی مزین کننده محیط لابی هتل شما باشد و نمایی زیبا و باشکوه را به نمایش بگذارد.