قاب دور درب آسانسور استونیت :

دنبال قاب دور درب آسانسور شیک و ارزون میگردی ؟

قاب های سنگی خیلی گرونه ؟

جای هیچ نگرانی نیست راه حلش اینجاست

قاب دور درب آسانسور استونیت با هزینه بسیار پایینتر از سنگ طبیعی و نصب خیلی سریع تر و راحت تر دور آسانسور رو حتی از سنگ طبیعی هم مجلل تر و زیبا تر میکنه!!!

چهارچوب 16 سانتی استونیت در 16 طرح سنگ و 3 طرح چوب به صورت شاخه های 280 سانتی متری تولید می گردد

این ابزار با شکوه به شدت جهت استفاده به عنوان قاب دور درب آسانسور توصیه می گردد و طرفداران زیادی دارد.

ابزار چهارچوب 16 سانتی که در بازار به آن چهارچوب سنگ مصنوعی  هم گفته می شود در 16 طرح از زیباترین انواع سنگ های مرمر معروف و مجلل تولید شده است .

ابزار چهارچوب 16 سانتی از ترکیب پودر سنگهای طبیعی و پی وی سی pvc  تشکیل میشود و سپس در کارخانه طرح سنگ مورد نظر و لاک ضد آب و ضد خش بر روی آن قرار می گیرد

همین موضوع باعث شده که  چهارچوب 16 سانتی در مقایسه با سنگ طبیعی از مقاومت فشاری ، خمشی ، کششی و یخبندان بالاتری برخوردار باشد .

قاب دور درب آسانسور استونیت

چهارچوب 16 سانتی استونیت به نوبه خود منحصر به فرد بوده و زیبایی و جلوه ای خاص در دکوراسیون آسانسور به وجود می آورد و نصب آن بسیار سریع و خیلی آسان صورت می گیرد .

ابزار قاب دور درب آسانسور استونیت بسیار ارزان تر از ابزار های ساخته شده از سنگ طبیعی موجود در بازار می باشد و در عین حال بسیار زیبا تر و مجلل تر از سنگ طبیعی به نظر می رسد .

از آنجایی که این محصول با چسب پلی یورتان نصب میگردد هزینه نصب بسیار کمتری نسبت به سنگ طبیعی نیز دارد همچنین به هیچ وجه درگیری ها و مشکلات نصب سنگ طبیعی را ندارد.