پارکت لمینت دنیز :

پارکت لمینت دنیز جزو پارکت لمینت های ایرانی موجود در بازار ایران می باشد . این لمینت با مغز اچ دی اف ترک وارداتی چامسون و روکش های شات دکور آلمان دارای overlay با جدید ترین دستگاه های وارداتی اروپایی تولید می شود . 

تفاوت این برند نسبت به سایر رقبای ایرانی خود کیفیت پارکت دنیز می باشد .

به همین دلیل شرکت دنیز برای محصول خود برای مصارف خانگی 10 سال گارانتی صادر می کند و برای مصارف تجاری 5 سال گارانتی صادر می کند .

به این نکته توجه کنید که این برند از معدود پارکت لمینت های ایرانی موجود در بازار ایران می باشد که دارای گارانتی می باشد.

حتما به این نکته توجه کنید که در بازار داخلی بسیاری از برند های موجود در بازار که ادعای تولید لمینت پارکت با اورلی را دارند اصلا در تولید پارکت لمینت از اورلی استفاده نمی کنند ولی این برند با روکش های شات دکور آلمانی دارای اورلی و دستگاه های به روز جهانی اقدام به تولید محصولاتی با کیفیت می کند .

پارکت لمینت دنیز

این پارکت دنیز جزو برندهای قیمت مناسب می‌باشد، این پارکت در مقاومت سایشی AC4 تولید میشود.

 لمینت دنیز محصولی کاملا ایرانی می‌باشد و در بین پارکت لمینت‌های ایرانی، جزو شناخته ترین برند‌ها به حساب می‌آید، این لمینت در 12 رنگ متفاوت برای شما عزیزان تولید می‌شود.

پارکت های دنیز در میان برندهای ایرانی، قیمتی مناسب دارد، برای دریافت قیمت روز پارکت لمینت دنیز به شما پیشنهاد میکنیم که با شرکت تماس حاصل نمایید، ابعاد هر تایل این برند 1200 در 193 میلیمتر می‌باشد.

اگر بودجه‌ای محدود دارید و به دنبال پارکتی با قیمتی مناسب هستید، پارکت لمینت های دنیز را به شما پیشنهاد میکنیم.

امکان خرید پارکت لمینت دنیز به صورت آنلاین، تلفنی و حضوری برای شما عزیزان وجود دارد.

این لمینت دارای مغذ HDF با مقاومت سایشی (کلاس روکش) AC4 مقاوم در برابر کفش های مجلسی (پاشنه بلند) ، سطحی مقاوم در برابر رطوبت و آب ، سازگار با محیط زیست ، دارای قفل و کلیک های محکم و دبل کلیک و پارافین خورده که از نفوذ آب به درزها جلوگیری می کند.

این محصول زیبایی محل مورد نظر شما را دوچندان می کند و به شما این امکان را می دهد تا دکوراسیون فضای مورد نظرتان را به راحتی و در کمال زیبایی انجام دهید.

این لمینت برای اماکن مسکونی ، تجاری ، اداری ، دفاتر ، اماکن پرتردد به خصوص پاساژها و … بسیار مناسب می باشد.

 

مشخصات پارکت لمینت های دنیز :

طول هر تایل : 1200 میلیمتر
عرض هر تایل : 193 میلیمتر
ضخامت هر تایل : 8 میلیمتر
سطح پوششی هربسته : 2/36 متر مربع
استاندارد : AC4
کشور سازنده : ایران
کلیک : یونلین
روکش : شات دکور آلمان دارای اورلی
تکنولوژی : ترکیه
رنگبندی : 12 رنگ
گارانتی : دارد
پارکت لمینت دنیز
پارکت لمینت دنیز
پارکت لمینت دنیز
پارکت لمینت دنیز
پارکت لمینت دنیز
پارکت لمینت دنیز
پارکت لمینت دنیز
پارکت لمینت دنیز
پارکت لمینت دنیز
پارکت لمینت دنیز
پارکت لمینت دنیز
پارکت لمینت دنیز